Späť na všetky články
14. februára 2024

Desperados sa posúva do sveta Aguardiente

Bratislava (12. február 2024) – Priblížiť sa k exotickému prostrediu latinsko-amerického spiritu sa dá aj bez toho, aby ste prekročili hranice Slovenska. Napríklad s osviežujúcimi latinskoamerickými nápojmi Desperados, ktoré po novom dostávajú prívlastok Aquardiente. Ide o španielsky výraz zaužívaný pre spirity, známy ako „ohnivá voda“. Do portfólia Aquardiente patrí Desperados Original, Mojito aj minuloročná novinka Strawberry Margarita.

Desperados aj tento rok pokračuje vo vyzývaní k experimentovaniu a zábave. A práve festivaly, párty alebo oslavy môžu vďaka tomuto ochutenému pivu s latinskoamerickým duchom priniesť neočakávané zážitky.

„Produkty Aquardiente sú určené najmä pre ľudí, ktorí žijú túžbou po dobrodružstve a po prekvapivých životných momentoch. Veríme, že si ich obľúbia hlavne ľudia, ktorí vedia, ako žiť život naplno a nielen ho prežívať. Pre milovníkov kreativity, hravosti a dynamického spôsobu života, poznamenal Peter Smatana – brand manažér pre prémiové portfólio HEINEKEN Slovensko.

Spoločnosť Heineken Slovensko avizuje viacero podstatných zmien. Pri Desperados Strawberry Margarita a Desperados Original sa zmenilo označenie v pečati na Agave spirit flavoured, teda ochutené destilátom z agáve. Pôvodná receptúra zostala zachovaná. Ďalšia zmena sa týka Desperados Mojito, ktorý je dochutený rumom. Pri tomto produkte sa zmenilo aj označenie v pečati na – Rum flavoured. Spomínané novinkybudú dostupné v niekoľkých variantoch. Klasický Desperados nájdete k dispozícii v plechovkách a vo fľaši, pokým Strawberry Margaritu a Mojito si bude možné vychutnať priamo z plechovky. V tohtoročnej ponuke sa opäť objaví aj čapovaný Desperados 20 l. Chýbať nebude ani 5l sud na off-trade, ktorý je výnimočný technológiou, vďaka ktorej pivo vydrží v chladničke až 28 dní.