Späť na všetky články
9. júna 2021

Fandite naplno a s chuťou! Heineken® prichádza so špeciálnou futbalovou plechovkou

Bratislava 8. júna – Vychutnajte si futbalový zážitok naplno. Pri príležitosti UEFA EURO 2020™ prichádza HEINEKEN Slovensko s novom, limitovanou edíciou piva Heineken®. Obľúbený svetlý ležiak je dostupný v plechovke, ktorú zdobia vlajky všetkých účastníckych krajín šampionátu, vrátane slovenskej v popredí.   

Futbal je synonymom emócií a nezabudnuteľných momentov. O to viac v tomto náročnom období, keď sme ochudobnení o spoločné zážitky a pozitívne emócie. Práve UEFA EURO 2020™ je opäť príležitosť, ktorá spojí všetkých futbalových priaznivcov po celej Európe. Radosť z víťazstiev, zdravá rivalita a elektrizujúca atmosféra prinesie zážitok, ktorý strhne každého správneho fanúšika.

„Heineken® sa dlhodobo spája s vrcholovými športovými podujatiami. Rozmýšľali sme, ako pretaviť atmosféru tohto športového sviatku aj do nášho produktového portfólia. Pri príležitosti majstrovstiev Európy vo futbale sme preto predstavili špeciálnu edíciu plechoviek s vizuálom slovenskej vlajky, ako jednej z účastníckych krajín futbalového šampionátu. Naši zákazníci si tak môžu naplno vychutnať fandenie v spojení s chuťou prémiového piva Heineken® a podporiť tak slovenský futbalový tím k skvelým výsledkom,“ uviedol brand manažér značky Peter Tureček.

Užite si atmosféru futbalového sviatku v spoločnosti piva Heineken® a držme spoločne palce slovenskému národnému tímu. Pre všetkých športových nadšencov, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nechcú alebo nemôžu piť alkohol, je k dispozícii verzia úplne bez alkoholu Heineken® 0.0.

Novinka je dostupná v 500ml plechovkách za maloobchodnú odporúčanú cenu 1,09 Eur.