Späť na všetky články
6. apríla 2023

Leto v Hurbanovskom pivovare tento rok prichádza skôr

Bratislava 6. apríla – Pivná značka Zlatý Bažant Radler 0,0% v úvode jari rozširuje svoje portfólio o dve novinky, ktoré vás prenesú do letných dní. Milovníci ochuteného nealkoholického piva si prídu na svoje s tropickou príchuťou mango a s príchuťou obľúbeného slovenského ovocia melón v edícii bez pridaného cukru. S uvedením noviniek sa zároveň menia obaly produktových radov, pre lepšiu orientáciu v ponuke. Popri klasických radleroch nájdete aj rad produktov bez pridaného cukru.

Zlatý Bažant ako najznámejšia pivná značka na Slovensku je inovačný líder. Ani po 12 rokoch od uvedenia prvého radlera neprestáva reagovať na aktuálne potreby spotrebiteľov a pravidelne prináša nové inovácie. Jej aktuálnym aj dlhodobým cieľom je zníženie obsahu cukru v nápojoch s dôrazom na zdravší a vyváženejší životný štýl vo forme radlerov Bez pridaného cukru. Do tohto trendu naskočili aj jarné novinky Zlatý Bažant Radler 0,0% Bez pridaného cukru v dvoch jedinečných príchutiach MangoMelón.

,,Už dnes je Zlatý Bažant Radler 0,0% najzdravšia alternatíva spomedzi všetkých sýtených nápojov, a to vďaka 100% prírodnému zloženiu a dlhodobo nižšiemu obsahu cukru. Chceme sa preto stať voľbou číslo jeden pri výbere nealkoholického sýteného nápoja. Tento rok sme sa rozhodli priniesť na trh dve novinky do radu Bez pridaného cukru. Melón je čisto slovenská osviežujúca letná chuť, exotickou alternatívou je Mango. Pri tvorbe príchutí sme vychádzali zo spontánnych odporúčaní našich konzumentov, ktorí si sami tieto príchute doslova vypýtali. Stále platí, že všetky naše produkty majú 100% prírodné zloženie a najvyšší obsah, až 50% nealkoholického piva. Taktiež sme tento rok harmonizovali existujúce obaly a produktové rady tak, aby benefit Bez pridaného cukru bol pre konzumentov jasnejší, “ dodáva Peter Tureček, Senior Brand Manager Heineken.

Spoznajte novinky z Hurbanova:

Netradičné spojenie s tradičným nápojom: Zlatý Bažant Radler 0,0% Mango – bez pridaného cukru

Výsledkom kombinácie tropického sladkého manga a poctivého horkého piva je skvelé osvieženie pre všetkých fanúšikov radlerov Zlatý Bažant 0,0%. Okrem toho, že je bez alkoholu sa v ňom nenachádzajú žiadne konzervanty, ani umelé farbivá a rovnako doňho nie je pridávaný žiadny ďalší cukor. Sladkosť pochádza iba z ovocných štiav. A preto tento radler obsahuje iba 2,4 g cukru na 100 ml.

Obľúbená slovenská exotika: Zlatý Bažant Radler 0,0% Melón – bez pridaného cukru

Ďalšia novinka bez pridaného cukru bola inšpirovaná obľúbeným slovenským letným ovocím. Spojenie piva a ovocnej šťavy z červeného melóna robí z tohto radlera ideálneho spoločníka do horúcich letných dní. Okrem toho bude príjemným osviežením kdekoľvek budete, či už doma alebo na cestách. Má 100 % prírodné zloženie, je bez konzervantov a umelých farbív, a aj tu nájdete maximálne 2,8 g cukru na 100 ml.

Okrem týchto dvoch noviniek v portfóliu Zlatý Bažant Radler 0,0% v edícii Bez pridaného cukru nájdete aj stálice Citrón a Grapefruit. Produkty v tejto kategórii sú navyše bezgluténové.

Všetky jarné novinky sú už dostupné na pultoch obchodov.