Späť na všetky články
18. mája 2022

Pivo nabité osviežujúcou chuťou limety a kaktusu

Bratislava 18. mája – Spoznajte nový rozmer osviežujúcej chuti. Obľúbené pivo s tequilou Desperados prichádza s ďalšou ochutenou novinkou. Desperados Lime s príchuťou limety roztancuje chuťové poháriky a nakopne deň zážitkami.

Novinku si obľúbi každý, kto miluje zábavu a nepozná v živote stereotyp. Desperados Lime v sebe ukrýva pivo s tequilou, ktoré dopĺňa kombinácia chutí limeta – kaktus. Tento osviežujúci nápoj je ako stvorený pre vychutnávanie si života plnými dúškami.

Značka Desperados tak rozšírila svoje portfólio o ďalšiu novú príchuť po tom, čo vlani priniesla na trh prvé ochutené novinky Desperados Sangré a Desperados Mojito.

„Značka Desperados sa dlhodobo teší popularite najmä medzi mladými ľuďmi. Je to nápoj, ktorý nechýba na žiadnom žúre či posedení s priateľmi, ktorí sa radi zabavia a zažijú neočakávané. Už vlaňajšie novinky priniesli úplne nový zážitok z pitia Desperados a tohtoročná novinka to opäť potvrdzuje. Svieža chuť limety v kombinácií s kaktusom je netradičným spojením, a my veríme, že práve táto netradičná kombinácia vzbudí záujem o jeho objavovanie,“ uviedla brand manažérka značky Alžbeta Hanuliaková. 

Desperados Lime je od 16. mája podporený televíznou, OOH aj online kampaňou.

Novinka obsahuje 3,0 % alkoholu a je dostupná v obchodných sieťach v 500 ml plechovkách.