Späť na všetky články
31. januára 2024

SKPR STRATEGIES zastreší celkovú PR komunikáciu pre Heineken Slovensko

Bratislava (30. január 2024) – Vďaka úspešnej spolupráci na kampaniach pivných brandov počas minulého roka sa kompetencia agentúry SKPR STRATEGIES rozšírila od januára aj o ďalšie kľúčové oblasti v korporátnej a CSR  komunikácii spoločnosti HEINEKEN Slovensko. Okrem zaujímavých projektov s obľúbenými pivnými značkami, akými sú napríklad Zlatý Bažant, Zlatý Bažant Radler 0,0%, Desperados, či Krušovice čakajú agentúru aj nové výzvy a PR kampane komunikujúce lídra na slovenskom pivnom trhu.

Z rozšírenej spolupráce má radosť aj riaditeľka PR agentúry SKPR STRATEGIES Soňa Lexmanová: „Tešíme sa, že môžeme nadviazať na našu doterajšiu spoluprácu, a že Heinekenu môžeme priniesť komplexné riešenia naprieč celým portfóliom brandov i aktivít. Obzvlášť je pre nás výzvou, že sa môžeme naplno zapojiť do tém spoločenskej zodpovednosti, slovenskosti, spolupráce s komunitami. Práve tie dávajú Heinekenu punc spoločnosti, ktorej záleží na prostredí, kde pôsobí. Sadli sme si pracovne aj ľudsky, a to je prvý predpoklad k tomu, aby sme odovzdávali dobrú prácu s výsledkami.

K spolupráci sa vyjadrila aj hovorkyňa a manažérka korporátnych vzťahov pre spoločnosť HEINEKEN Slovensko Helena Windisch: „Tešíme sa na spoluprácu s komunikačnými profesionálmi z SKPR STRATEGIES. Páčia sa nám kreatívne riešenia tímu, ich dynamika a veríme, že spoločne vytvoríme kvalitné komunikačné projekty. Ako kľúčové v komunikácii vnímame prepojenie našich značiek s povedomím o slovenskosti a udržateľnosti. Budeme radi, ak sa nám v tejto oblasti vzájomne podarí vytvárať zmysluplné komunikačné aktivity, ktoré prinesú pridanú hodnotu našim zákazníkom, spotrebiteľom ale aj komunitám, ktoré prepájame.

SKPR STRATEGIES je fullservisová komunikačná agentúra, ktorá na trhu public relations pôsobí už 10 rokov. Portfólio svojich klientov a projektov si buduje tak, aby dosahovala jeden zo svojich najdôležitejších cieľov: pracovať pre spoločensky zodpovedné firmy. Medzi jej aktuálnych klientov patria okrem spoločnosti HEINEKEN Slovensko aj značky ako LIDL, Lenovo, Motorola, Microsoft, Slovenská banková asociácia, Herrys, Mint Investments, Kiwi.com, Úsmev ako dar, Komenského inštitút, Divé maky a iné.  Agentúra získala mnohé domáce aj zahraničné ocenenia a v posledných dvoch rokoch si vyslúžila aj to najcennejšie – Agentúra roka 2021 a 2022 v súťaži PROKOP. SKPR STRATEGIES je členom APRSR a podporovateľom iniciatívy Férový tender.