Späť na všetky články
15. novembra 2023

Heineken Slovensko pripravuje Vianoce plné špeciálnych pivných edícií

Bratislava 15. november – Pivo je už neodmysliteľne súčasťou slovenských Vianoc, či už na sviatočnom stole, alebo ako originálny darček.  Spoločnosť Heineken Slovensko preto aj tento rok pripravila špeciálne vianočné balíčky s ponukou, kde si nájde každý to svoje. Pivní fajnšmekri sa môžu tešiť na balíčky so slovenským ležiakom Zlatý Bažant 12%, ale aj na darčekové balenia Krušovice, Zlatý Bažant´73, či limitovanú edíciu Zlatý Bažant Medový Porter. Dostupné sú v predajniach Kaufland a Tesco.

Vianoce sú obdobím stretnutí a pohody, ale aj dobrého jedla a nápojov. Spoločnosť Heineken Slovensko preto pripravila špeciálnu pivnú edíciu, ktorá poteší každého milovníka piva. Súčasťou vianočných balíčkov budú exkluzívne poháre a krígle, a tak budú ideálnym darčekom pod stromčekom pre tých najväčších pivných nadšencov.

Zlaté Vianoce s Bažantom

Značka Zlatý Bažant, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie a zároveň najpredávanejšie  slovenské pivo má vo vianočnej ponuke pripravených viacero prekvapení. Poteší nielen milovníkov pivných špeciálov, ale aj zberateľov pohárov a krígľov. Zlatý Bažant jednoducho patrí k našim Vianociam!

Novinka, ktorá si získala Slovákov – Zlatý Bažant 12%

Zlatý Bažant 12% patrí k naším Vianociam už dlhé roky, ale tieto Vianoce budú prvé, kedy si pripijeme jeho novou, horkejšou receptúrou. Tá sa dočkala zmeny po 25 rokoch, pričom si od svojho uvedenia našla množstvo fanúšikov, ktorých novinka veľmi príjemne prekvapila.  

Nový Zlatý Bažant 12%  zaujme okrem výraznejšej horkej chuti aj podmanivou chmeľovou arómou. Je vyrobený zo 100 % hurbanovského sladu a vody z artézskych studní priamo z Hurbanova. Vo vianočnej edícii sa teraz okrem 7 x 0,5l fliaš nachádza aj dizajnový krígeľ, z ktorého bude vychladený ležiak chutiť najlepšie.

Nostalgia na Vianoce – Zlatý Bažant ’73

Vianoce sú plné príbehov, spomienok a smiechu. Lásku k tradíciám a nostalgiu v sebe nesie aj svetlý dvanásťstupňový ležiak Zlatý Bažant ’73, ktorý patrí aj vďaka svojej receptúre k overeným hitom. Na Slovensku si získal fanúšikov vďaka príjemnej chmeľovej vôni a plnej sladovej chuti, ktorú ocení každý kto si s ním spríjemní sviatky.

Zlatý Bažant ´73 prichádza na Vianoce s  darčekovým balením s originálnym pohárom na stopke so zlatým logom. V balení sa tiež nachádza 7×330 ml fliaš Zlatý Bažant´73. Netreba váhať, ide o limitovanú edíciu. Špeciálny pohár so zlatým logom je k dispozícii len  do vypredania zásob.

Limitovaná sviatočná edícia – Medový porter

Obľúbeným sviatočným špeciálom značky Zlatý Bažant je Zlatý Bažant Medový Porter. Vďaka svojej výraznej korenistej aróme, primeranej horkosti a plnej sladovej chuti s jemnými tónmi sladkej chuti hurbanovského medu si podmaní každého pivného nadšenca. Chuť medového portera umocní charakteristicky hustá zamatová pena karamelovej farby.

Toto pivo je výsledkom dodržiavania tradičných receptúr, správnych pivovarníckych postupov, starostlivého výberu štyroch druhov výnimočného sladu a vysokého majstrovstva varenia. Pitie medového portera je sviatok, a preto ho Heineken Slovensko prináša v limitovanej edícii práve na Vianoce

Zlatý Bažant Medový Porter je dostupný v špeciálnom multibalení (4×0,33l nevratná fľaša) a tiež v čapovanej verzii vo vybraných podnikoch. 

Kráľovské pivo Krušovice 12 %

Pre milovníkov horkého piva je „kráľovská dvanástka“ priam stvorená. Dlho dozrievajúci, excelentný ležiak českého typu Krušovice 12% sa vyznačuje výraznou horkosťou, plnou sladovou chuťou i vôňou a sýtou zlatou farbou. Darčekové balenie sa skladá zo siedmich 0,5l fliaš piva Krušovice 12% a 0,4l pohára, z ktorého si Krušovice skvelo vychutnáte.

Nový prémiový ležiak Krušovice BOHÉM

Nové české pivo Krušovice BOHÉM je pre skutočných fajnšmekrov, ktorí si chcú pivo naozaj vychutnať, hľadajú novú chuť a túžia po prémiovosti bez kompromisov.  Je jednoducho ako stvorené pre bohémov, ktorí si pivo vychutnávajú celou svojou podstatou.

Prémiovosť piva a jeho intenzívnejšia chuť, vyvážená horkosť (37 EBU) a zaujímavá chmeľová aróma vznikla vďaka tomu, že sa pivo varí priamo v srdci Žateckej oblasti, odkiaľ pochádza aj legendárny chmeľ Žatecký poloraný červenák. Ležiak obsahuje vodu z vlastných studní v Křivoklátskych vrchoch a kombinuje tri odrody chmeľu. Nenájdete v ňom pritom žiadny chmeľový extrakt ani chemické zložky. Pivo Krušovice Bohém nájdete čapované zatiaľ len v exkluzívnych partnerských prevádzkach. Zoznam prevádzok je dostupný na oficiálnych stránkach Krušovice.

Oslava a osvieženie bez alkoholu

Po sviatočných dňoch si mnohí z nás budú chcieť oddýchnuť, telo odľahčiť detoxom a možno sa pomaly pripraviť na tzv. suchý január. Pre tento prípad prináša HEINEKEN Slovensko produkty s nulovým obsahom alkoholu. Tie sú vhodné nielen pre šoférov, ale pre akékoľvek rodinné chvíle počas sviatočných dní.   

Prémiová chuť

Osviežujúci nealkoholický ležiak Zlatý Bažant 0,0% je určený pre všetky milovníčky a všetkých milovníkov prémiového piva, ktorí si z rôznych dôvodov nemôžu alebo nechcú vychutnať jeho alkoholický variant. Toto pivo je varené podľa unikátnej receptúry, ktorá mu dodáva typickú vyváženú chuť. Zlatý Bažant 0,0% je skvelou voľbou k bohatej sviatočnej večeri alebo k posedeniam s priateľmi.

Svieža ovocná chuť aj počas zimných dní

Ak túžite po ovocnom osviežení, na sviatočnom stole by u vás nemali chýbať radlery Zlatý Bažant 0,0% s nulovým obsahom alkoholu.

Sú 100% prírodné, bez konzervantov a bez umelých farbív. Spoločnosť  Heineken Slovensko uviedla na trh tento rok dve novinky, ktoré si hneď získali svojich fanúšikov – Mango a Melón. Pripomeniete si vďaka chuti tropického ovocia leto aj v chladných zimných mesiacoch. Vychutnať si môžete aj ďalšie obľúbené príchute, ako Zlatý Bažant Radler 0,0 % Citrón, Zlatý Bažant Radler 0,0 % Svieže Jablko či Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Pšeničný citrón. Tým, ktorí budú presýtený cukrovinkami a koláčmi určite padne vhod rad Bez pridaného cukru. Cukor, ktorý sa v nich nachádza pochádza iba z ovocných štiav.

Rozbaľte to na Silvestra s Desperados

Desperados je pivo, ktoré nakopne párty v každom ročnom období. Nemalo by preto chýbať ani na silvestrovskej zábave. Desperados je spojením toho najlepšieho z piva a Aguardiente. Vyskúšajte tohtoročnú novinku, ktorou je Desperados Strawberry Margarita s príchuťou destilátu z agáve. Príjemne vás prekvapí nečakanou príchuťou sladkých jahôd a výťažkov z limetkovej kôry. Spoločnosť Heineken Slovensko tento rok novinkou obohatila  Desperados portfólio, do ktorého patrí Desperados Original a aj Desperados Mojito.

Vianoce budú aj tento rok vďaka Heineken Slovensko výnimočne chutné!