Späť na všetky články
26. júna 2023

Pivovar Hurbanovo otvoril svoje brány: Deň otvorených dverí ponúkol nezabudnuteľnú zábavu a vynikajúce pivo

V pivovare Hurbanovo sa 24. júna konal Deň otvorených dverí, ktorý prilákal 1200 návštevníkov z rôznych kútov Slovenska. Podarilo sa im zažiť skvelú zábavu, ochutnať vynikajúce pivo a vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky.

Deň v znamení lahodného piva a dobrej zábavy

Už od rána sa na mieste vytvorila príjemná atmosféra, ktorú sprevádzala vôňa čerstvého sladu a chmeľu. Jednou z hlavných atrakcií bola Hurbanovská pivná cesta, ktorá návštevníkov previedla pivovarom a ponúkla im možnosť dozvedieť sa viac o procese výroby piva. Návštevníci uvítali možnosť nahliadnuť za brány pivovaru a dozvedieť sa viac o procese výroby svojho obľúbeného nápoja. Skúsení pivovarníci im umožnili nahliadnuť do zákulisia výrobného procesu a počas zaujímavých prehliadok vysvetľovali každý krok pivovarníckej cesty. Pre milovníkov piva bola pripravená aj degustácia v pivnom bare Golden pub, kde si mohli sami načapovať svoj vlastný krígeľ, objaviť rôzne druhy piva a ich rôznorodé chute a vône.

Na návštevníkov čakal aj pestrý sprievodný program

Okrem prehliadok výrobných priestorov si návštevníci užili aj rôznorodý program a aktivity. Na hlavnom pódiu sa striedali talentovaní miestni umelci, ktorí svojimi vystúpeniami očarili divákov. Či už šlo o bubnový workshop alebo tanečnú show známeho tanečníka Laciho Strika, umelci vytvorili živú atmosféru a pobavili všetkých prítomných. Na svoje si prišli aj najmladší návštevníci, pre ktorých pivári pripravili cukrovú vatu, divadielko aj magického kúzelníka. Bodkou za celým dňom bola kapela Bystrík Banda, ktorá všetkých návštevníkov dostala do výbornej hudobnej nálady.

Počas celého dňa návštevníkov zabávala pouličná estráda MORKADELLA, ktorá svojím vystúpením rozosmiala divákov a vytvorila radostnú atmosféru. Pre súťaživé typy bol pripravený pivný kvíz, kde si mohli otestovať svoje vedomosti o pive a ukázať svoje schopnosti.

Pivovar Hurbanovo sa tiež postaral o vytvorenie nezabudnuteľných spomienok. V pútavej fotobúdke si návštevníci mohli vytvoriť zábavné a originálne fotografie so svojimi priateľmi a rodinou. Aby sa hostia nemuseli starať o dopravu, pivovar zabezpečil aj mestský vláčik, ktorý poskytoval prepravu z rôznych častí mesta.

Deň otvorených dverí v Pivovare Hurbanovo sa ukázal byť úspešným podujatím, ktoré spoločne skĺbilo zábavu, pivo a nezabudnuteľné zážitky pre všetkých návštevníkov. Táto jedinečná príležitosť prilákala množstvo nadšencov a stala sa nezabudnuteľnou udalosťou pre milovníkov piva a zábavy v Hurbanove.

HEINEKEN Slovensko podporuje rozvoj mesta Hurbanovo a jeho okolia

Deň otvorených dverí je len malou ukážkou toho, ako sa pivovar usiluje podporovať lokálnu komunitu v regióne Hurbanova a širšieho okolia.  HEINEKEN Slovensko je taktiež významný zamestnávateľ  a dlhodobo prináša zaujímavé pracovné príležitosti pri vývoji aj výrobe obľúbených pivných aj nealko nápojov Slovákov. Okrem toho už viac ako 15 rokov prináša aj grantový program „Tu sme doma“, prostredníctvom ktorého podporuje kvalitné projekty, ktoré navrhli samotní obyvatelia.

Tento program umožňuje miestnym ľuďom realizovať svoje nápady a projekty a dotiahnuť ich do úspešného konca. Jeho úspech je vďaka dlhodobej spolupráci medzi Nitrianskou komunitnou nadáciou a spoločnosťou HEINEKEN Slovensko, ktorá v priebehu posledných 15 rokov prispela takmer 400-tisíc eur na podporu 152 projektov v regióne. Vďaka tejto podpore môže komunita Hurbanova vytvárať nové inovatívne iniciatívy, rozvíjať kultúrnu a sociálnu oblasť, podporovať vzdelávanie a ochranu životného prostredia, a tým vytvárať lepšie podmienky pre život obyvateľov.

Tento grantový program je príkladom úspešnej spolupráce medzi súkromným sektorom a miestnou komunitou, ktorá dokáže spoločne dosiahnuť pozitívne zmeny a prispieť k rozvoju mesta. Hurbanovo vďaka tejto spolupráci získava nové projekty a iniciatívy, ktoré prispievajú k jeho prosperite a budúcnosti.