Späť na všetky články
31. marca 2022

Z hurbanovského pivovaru prichádzajú osviežujúce jarné novinky

Bratislava 30. marca – Pivné značky Zlatý Bažant a Zlatý Bažant Radler 0,0% rozšírili svoje portfólio o tri jarné novinky. Zlatý Bažant Špeciál Hurbanovská IPA poteší všetkých pravých milovníkov piva. Pre tých, ktorí naopak uprednostňujú ochutené pivo a bez alkoholu, bude skvelou voľbou Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži s príchuťou jablko, alebo pšeničný citrón.  

Majstri pivovarníci v Hurbanove, ktoré je domovom značky Zlatý Bažant, navarili v úvode roka tri novinky, ktoré vynikajú príjemnou sviežou chuťou. Obľúbená slovenská značka Zlatý Bažant poteší predovšetkým pivných znalcov – novinka Zlatý Bažant Špeciál Hurbanovská IPA vyniká výraznou sviežou chuťou a prináša úplne nový pivný zážitok. Na rozširovanie portfólia nadväzuje aj značka Zlatý Bažant Radler 0,0%, ktoráuž tradične prináša na jar nové ovocné príchute. Novinka s príchuťou pšeničný citrón, ako aj novinka s príchuťou jablko predstavujú príjemné osvieženie do každého dňa.

Spoznajte novinky z Hurbanova:

Keď vám jeden pohár nebude stačiť: Zlatý Bažant Špeciál Hurbanovská IPA

Je vrchne kvasené, nefiltrované a za studena chmelené pivo s výborným profilom. Ľahké až stredne plné telo s výraznou horkosťou a suchou koncovkou dotvára skvelý chuťový zážitok. Hurbanovská IPA má hutnú, krémovú dlhotrvajúcu penu, čo je znakom dobre uvareného a vyváženého piva. Vyniká osviežujúcou chuťou a ovocnými tónmi. Ide o vyvážené pivo v štýle session IPA, ktoré je dobre piteľné a mimoriadne obľúbené.

Session IPA je pivný štýl, ktorý sa líši od klasickej verzie IPA menším obsahom alkoholu, ale zachováva všetky charakteristické znaky tohto štýlu ako horkosť a špecifickú arómu. Tento štýl vznikol ako odpoveď na potrebu ľahkého, no zároveň výrazného piva.

Osvieženie na každý deň: Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Pšeničný Citrón

Plná chuť pšeničného piva dokonale podčiarknutá sviežim dotykom citrónov prináša celkom nový chuťový zážitok. Novinka v portfóliu radlerov je vyrobená zo 100% prírodných ingrediencií a neobsahuje žiadny alkohol, takže je to nápoj vhodný pre ktorúkoľvek časť dňa. Obsah cukru znížený až o 30% z neho navyše robí ideálneho partnera k športovým aktivitám, či na bežné popíjanie bez výčitiek.

/Pšeničný citrón obsahuje vyššie množstvo lepku, preto nie je vhodný pre tých, ktorí sú zvyknutí na bezlepkové verzie radlera./

Inšpirované najtradičnejším ovocím: Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Jablko

Ďalšia novinka medzi radlermi je inšpirovaná iskrivo sviežou chuťou najtradičnejšieho slovenského ovocia. Dokonalý balans červenej a zelenej odrody jabĺk v kombinácii s nealkoholickým pivom Zlatý Bažant 0,0% predstavuje unikátne spojenie chutí. Nový radler 0,0% bez obsahu alkoholu je vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií, so zníženým obsahom cukru až o 30%, bez konzervantov, umelých farbív a je bezlepkový.

Všetky jarné novinky sú už dostupné na pultoch obchodov aj vo vybraných HORECA prevádzkach.