Späť na všetky články
7. novembra 2023

Zlatý Bažant je novým spoluhráčom Slovenskej hokejovej reprezentácie

Zlatý Bažant formuje pivný trh a  môže sa pochváliť aj prívlastkom najpredávanejšie pivo na Slovensku. Aj preto sa spája s najobľúbenejším slovenským športom – hokejom. Spolu vytvoria pre fanúšikov nerozlučný tandem, a to ako na štadiónoch, tak pred TV obrazovkami. Zlatý Bažant prináša  zlato v podobe chuti a zároveň verí, že sa tento najcennejší kov podarí získať za športový výkon aj našim hokejistom.

„Je pre nás cťou byť partnerom Slovenskej hokejovej reprezentácie. Zlatý Bažant je hrdým fanúšikom slovenského hokeja a preto je pre nás podpora tohto športu prirodzeným krokom. Navyše ku hokeju neodmysliteľne patrí aj pivo a preto sme veľmi radi, že práve naša najpredávanejšia slovenská pivná značka dostáva status – oficiálne zlato slovenského hokeja,“ hovorí Robert Kubička, marketingový riaditeľ spoločnosti Heineken Slovensko.

Zlatý Bažant s našou reprezentáciou prvýkrát vybehne na ľad už 9. novembra na Nemeckom pohári v meste Landshut. Prvú domácu premiéru bude mať na vianočnom Kaufland cup-e. Fanúšikov poteší tiež na Slovenskom pohári, kde si ho budú môcť vychutnať vo fanzónach. „Veríme, že vďaka Zlatému Bažantovi si všetci omnoho viac užijú  momenty zo zápasov či už priamo na športoviskách alebo doma v kruhu priateľov,“  dodáva Robert Kubička.

„Vítame Zlatý Bažant v slovenskej hokejovej rodine. Tešíme sa, že sme spoločne našli prepojenie a že sa táto tradičná značka podpíše pod rozvoj hokeja u nás. Spoločnosť Heineken prišla so skvelým nápadom spolupráce, pri ktorom nezabudla ani na fanúšikov, ktorí sú pevnou súčasťou slovenského hokeja. Veríme, že naša spolupráca prinesie viacero úspechov na ľadovej ploche a fanúšikom mnoho nezabudnuteľných zážitkov,“ povedal generálny sekretár SZĽH Miroslav Lažo.

Slovenský ležiak Zlatý Bažant 12% od uvedenia na jar tohto roka presviedča čoraz viac Slovákov o tom, že aj doma vieme variť kvalitné pivo, ktoré svojim chuťovým profilom napĺňa očakávania najnáročnejších spotrebiteľov. Spojenie poctivého slovenského piva spolu so športom, ktorý u nás patrí medzi najobľúbenejšie, by tak mohol byť dobrým štartom do nadchádzajúcej sezóny seniorskej hokejovej reprezentácie.

„Na zdravie Slováci a na nové lepšie hokejové časy!“